Когівіс

Інструкція

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ

Склад

5 мл сиропу містить: активні речовини:

  • аспарагіну моногідрат – 35 mg (мг);
  • DL-фосфосерин – 35 mg (мг);
  • М-ацетил-L-глутамін – 32,5 mg (мг);
  • вітамін В6 – 0,75 mg (мг)

допоміжні речовини: сахароза; загущувач: ксантанова камедь; консервант, калію сорбат; натуральний ароматизатор: «Банан»; антиоксиданти: аскорбінова кислота, лимонна кислота; вода очищена.

Когівіс (Cogivis) – сироп для перорального вживання, який є спеціально розробленим комплексом амінокислот та вітаміну B6, які сприяють легкій адаптації дітей та дорослих до емоційних, розумових та фізичних навантажень, під час якої можуть виникати такі прояви виснаження нервової системи як слабкість, підвищена втомлюваність, вередливість, агресивність та порушення здатності до навчання.

Надходження збалансованої кількості амінокислот та вітамінів в мозок є дуже важливим для нормального його розвитку і розумової діяльності, особливо в перші роки життя, коли відбувається найбільш інтенсивний розвиток нервової системи, а також в період підвищених розумових навантажень.

Нервова система фізіологічно не синтезує необхідної кількості речовин, які протистоять стресу, а постійне нервове напруження призводить до їх виснаження, що потребує екзогенного поповнення. Амінокислоти відіграють важливу роль в роботі нервової системи, тому що являють собою нейромедіатори, активні
біологічні речовини, що відповідають за передачу нервових імпульсів. Вони відповідають за баланс процесів збудження і гальмування.

Аспарагін – це замінна амінокислота, основними функціями якої є підтримка здоров’я нервової системи за рахунок стабілізації нервових процесів. Він також грає важливу роль в обміні аміаку. DL-фосфосерин являє собою компонент, який міститься в мембранах всіх клітин організму і найбільше в головному мозку. Глутамін – це замінна амінокислота, яка є попередником мозкових нейротрансмітерів.

Вітамін ВБ відіграє важливу роль в обміні речовин, необхідний для нормального функціонування центральної та периферичної нервової системи.

Механізм дії

Комплекс з аспарагіну, DL-фосфосерину, L-глутаміну і піридоксину надає м’яку стимулюючу і тонізуючу дію на центральну нервову систему, підвищує розумову і фізичну працездатність. Аспарагін підтримує баланс в процесах, що відбуваються в центральній нервовій системі, перешкоджає як надмірному збудженню, так і зайвому гальмуванню. Він бере участь в процесах синтезу амінокислот в печінці.

DL-фосфосерин бере участь в активації, регенерації і диференціюванні нейронів, синтезі і вивільненні нейромедіаторів, рухах іонів і проведенні біоелектричного струму, а також знижує вироблення кортизолу – гормону що виділяється під час емоційного та фізичного стресу. Глутамін служить попередником мозкових нейротрансмітерів, таких як збудливий нейротрансмітер глюта і пригнічуючий нейротрансміт гамма-амінобутирова кислота.

Глютамін дуже легко проникає через гематоенцефалічний бар’єр і в клітинах головного мозку переходить в глютамінову кислоту і назад.

Вітамін В6 є коферментом великої кількості ферментів, що діють на неокислювальний обмін амінокислот (процеси декарбоксилювання, переамінування). Бере участь в обміні амінокислот. Катаболізує нейром’язові процеси, які особливо важливі в дитячому віці, при затримці розумового та фізичного розвитку, при хронічній втомлюваності та астенії.

Показання

Компоненти, які входять до складу Когівісу, сприяють легкій адаптації дітей та дорослих до емоційних, розумових та фізичних навантажень, під час якої можуть виникати такі стани як:

  • Астено-невротичний синдром;
  • Синдром дефіциту уваги і гіперактивності;
  • Когнітивні порушення;
  • Затримка розвитку мови;
  • Затримка розумового та фізичного розвитку.

Протипоказання

Підвищена чутливість до складових компонентів, вагітність та період лактації.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 15 °С до 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. При зберіганні можливе утворення осаду, який не впливає на

 Спосіб застосування та дози

Діти віком від 3 до 6 років: по 2,5 мл 2 рази на добу;
Діти віком від 6 до 12 років: по 5 мл 2 рази на добу;
Діти віком від 12 років та дорослі: по 5 мл 2-3 рази на добу.

Рекомендований термін споживання 10 днів. Курс прийому можна повторити через 20 днів. Вимірювати кількість препарату з допомогою мірного стаканчику. Приймати після їди, при необхідності запивати питною водою. Перед застосуванням добре збовтати.
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Упаковка

Сироп, 100 мл ± 5 %.

Найменування та місцезнаходження і номер телефону виробника:

Перрері Фармачеутічі С.р.л.,
Корсо Сан Лоренцо 1,
37026, Пескантіна, Верона (VR), Італія / Реггегу Farmaceutici S.r.l.,
Corso San Lorenzo 1 – 37026 Percantina (VR) Italia; tel.: +390 4523785724.

Найменування та місцезнаходження і номер телефону імпортера і прийняття претензій:

ТОВ “ЗДРАВО”, Україна, 04114, м. Київ, вул. Автозаводська, 54/19, літ. А, офіс, тел.: 044 – 503 – 78 – 68.

Не є лікарським засобом.
Дієтична добавка.
Без ГМО.

img